CENÍK-POŠTOVNÉ
Ceník dopravy

 

 

 Hotové zakázky posílám na dobírku Českou poštou jako balík do ruky nebo balík na poštu. Cenu za poštovné a doběrečné účtuji dle ceníku České pošty podle váhy zásilky. Balení keramiky je velice náročné na čas stejně jako balení skla. Balení jedné zásilky se pohybuje cca od 20 do 50minut podle velikosti zásilky. Cena balného je zdarma, účtuji pouze cenu poštovného a doběrečného. 

Pokud se nepodaří zásilku doručit osobně doručovatelem bude balíček uložen ještě další 3 dny na poště. Pokud balík v tomto termínu nemůžete převzít např. z důvodu dovolené atd. neprodleně mě kontaktujte telefonicky a úložní dobu prodloužíme. Nevzniknou Vám tak další náklady za doručení balíku zpět a další poštovné.


Veškerou keramiku balím pečlivě do bublinkové folie a krabic s dostatečnou výplní kolem každého výrobku, tak aby Vaše zakázka byla v pořádku doručena. Za důkladné zabalení ručíme. Pokud by se ale i přes to stalo že balík bude zvenčí viditelně poškozený, takový balík nepřebírejte a reklamujte u doručovatele. Poté mě neprodleně kontaktujte telefonicky.

 

 

 

 

 

Ceníky naleznete zde:

 

 

 

 

 

 

 

Balík do zahraničí

 

 

 

 

Větší objemnější zakázky do obchodů, restaurací, firem, nebo i maloobchodním zákazníkům Vám po dohodě osobně přivezu za cenu 12Kč/km. Cena se mnohdy neliší od ceny za poštovné pokud by se velká objemná zásilka rozdělila do několika balíků.

 

 

 

 

 

 Sledování zásilky:

 

Číslo vašeho balíku Vám na požádání sdělíme SMS zprávou na Tel: 776 156 218. Napište prosím jméno příjemce zásilky.