Logo
DOTAZY - POPTÁVKY
 


 


 
         
      Všechny užitkové výrobky jsou
         zdravotně nezávadné a lze
       je použít v mikrovlnné troubě,
               myčce na nádobí
        a také do trouby na pečení. 
 
                   
 
 
 
     
 
 
 
  1. Galerie
  2. DOPRAVA
NA POBOČKU ZÁSILKOVNYZásilka bude doručena na Vámi zvolené výdejní místo ZÁSILKOVNY. Seznam poboček naleznete ZDE. Požadované výdejní místo které Vám nejvíce vyhovuje napíšete do objednávkového formuláře při odeslání objednávky. K ceně Vaší zakázky bude připočteno poštovné dle aktuálního ceníku zásilkovny.

Výhodou tohoto způsobu doručení je, že si můžete vybrat z více než 2000 výdejních míst v České republice a během uschování zásilky si ji můžete v kterýkoliv den vyzvednout a nemusíte čekat na adrese, či stát ve frontách na poště. S nejvyšší pravděpodobností Vám bude zásilka do vybrané pobočky zásilkového doručena na další pracovní den po našem vyexpedování.

Po expedici Vám bude zaslána SMS zpráva i e-mail od Zásilkovny s informacemi o zásilce, možnosti sledování zásilky a další. V SMS zprávě naleznete i heslo, pomocí kterého může kdokoliv zboží na vybrané pobočce vyzvednout. Na vyzvednutí máte maximálně 7 dní. Tuto dobu nelze dále prodloužit!

S balením keramiky mám dlouholeté zkušenosti a každý výrobek je perfektně zvlášť balen do bublinkové folie a krabic s výplní kolem každého výrobku, tak je zaručeno že je zásilka vždy v pořádku doručena.OSOBNÍ ODBĚR


Vaši zakázku si můžete po telefonické dohodě vyzvednout osobně v keramické dílně ve Žďáře nad Sázavou.
OSOBNÍ DOVOZ


Větší zakázky pro obchody, firmy, restaurace nebo i velké zakázky maloobchodním zákazníkům, které nelze poslat přepravcem Vám po dohodě osobně přivezu za smluvní cenu.

 

  Ochrana osobních údajů 
Provozovatel internetových stránek www.vyrobakeramiky.cz se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne v jakékoliv podobě třetí straně vyjma odesílatele zboží. Vaše osobní údaje budou dle zákona přísně zabezpečeny a použity pouze při komunikaci s Vámi. Zpracování a nakládání s osobními údaji probíhá v souladu se zákonem č. 101/ 2000 Sb. na ochranu osobních dat.

 Veškeré motivy a fotografie jsou chráněny autorským právem! Nekopírujte prosím obsah tohoto webu. Zákon č. 121/2000 Sb. 

 

 

Keramická dílna Lubor Březka
DOTAZY - POPTÁVKY
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.