JAK OBJEDNAT KERAMIKU

Jak lze objednat moje výrobky? 

 

 Tyto webové stránky fungují podobně jako klasický e-shop, jen s tím rozdílem že Vám keramiku vyrobím na zakázku až po přijetí objednávky přesně podle Vašeho přání.Po rozkliknutí produktu ve variantách u některých výrobku si můžete vybrat barvu, velikost, variantu s podšálkem, provedení s ratanovým uchem atd. Také lze ke každému produktu v košíku připsat poznámku a upřesnit Váš požadavek. Můžete tedy libovolně kombinovat tvary, barvy, velikost výrobku a také lze vyrobit cokoliv i v jiném vzoru který zde není.

 


Doba potřebná na výrobu je závislá podle druhu a množství objednané keramiky a počtu zakázek před Vámi. Pohybuje se od třech týdnů déle. Na konkrétním termínu zhotovení se můžete také dohodnout telefonicky.


Pokud potřebujete vyrobit keramiku na zakázku např. s logem, nebo výrobku který v nabídce nemám, 
kontaktujte mě níže uvedeným poptávkovým formulářem, e-mailem, nebo telefonicky. Domluvíme na provedení výrobku a také Vám vytvořím individuální cenovou nabídku.

U větších zakázek a zakázek s logem či nápisem požaduji předem zálohu na výrobu ve výši 50%.

 

 

 

Doprava a platba 

    Hotové zakázky posílám na dobírku Českou poštou jako balík do ruky nebo balík na poštu. Cenu za poštovné a doběrečné účtuji dle ceníku České pošty podle váhy zásilky. Pokud se nepodaří zásilku doručit osobně doručovatelem bude balíček uložen ještě další 3 dny na poště.

Veškerou keramiku balím pečlivě do bublinkové folie a krabic s dostatečnou výplní kolem každého výrobku, tak aby Vaše zakázka byla v pořádku doručena.


Větší zakázky do obchodů, restaurací, firem, nebo i maloobchodním zákazníkům Vám také mohu dovézt osobně za cenu 11Kč/km. Cena se mnohdy neliší od ceny za poštovné pokud by se větší zásilka rozdělila do několika balíků.

 

 

 

 

E-mail:


lubornet@seznam.cz

 

 

 

 

 

Telefon:

 

Tel: 776 156 218

  


 

Poptávkový formulář
Vaše jméno: *
Váš telefon na který případně zavoláme: *
Váš e-mail na který odpovíme: *
Odhadovaný počet kusů:
Chtěl/la bych vyrobit - Vaše zpráva: *
Opište text z obrázku: *
captcha