Logo
DOTAZY-POPTÁVKY
 


 


 
         
      Všechny užitkové výrobky jsou
         zdravotně nezávadné a lze
       je použít v mikrovlnné troubě,
               myčce na nádobí
        a také do trouby na pečení. 
 
                   
 
 
 
     
 
 
 
  1. Galerie
  2. JAK OBJEDNÁVAT?

 

JAK OBJEDNÁVAT?

Veškerá keramika je vyráběna VÝHRADNĚ NA ZAKÁZKU až dle konkrétních požadavků zákazníka.

Vůbec nejlepší je ponechat mi při výrobě " volnou ruku". Samozřejmě spolu probereme Vaše představy o zvoleném typu výrobku a jeho zpracování, ale je třeba si uvědomit, že každý kus je ručně točený na kruhu, ručně malovaný a modelovaný. Každý kus je jiný - originální. Probereme Vaše zadaní a požadavky a já udělám maximum k Vaší spokojenosti. Přejete-li si keramiku ozdobit vlastními iniciály, logem, krátkým textem nebo datem, mohu vše ručně vyrýt. Vyberete si velikost, tvar, strukturu, barevnost, povrchovou úpravu, barvu a další.

Po celý rok tak postupně zpracovávám objednávky zákazníků a firem, které mám nasmlouvány na několik měsíců dopředu. Není tak čas, ani potřeba vyrábět cokoliv navíc na sklad.JAK ODESLAT POPTÁVKU NEBO DOTAZ?

 

Veškeré dotazy a poptávky posílejte výhradně E-MAILEM. Pokud jste již domluveni na výrobě a ceně zakázky, závazné objednávky posílejte OBJEDNÁVKOVÝM FORMULÁŘEM, kde vyplníte vše potřebné včetně kontaktu a adresy pro doručení keramiky. 

 

DOTAZY-POPTÁVKY


lubornet@seznam.cz
JAK ODESLAT OBJEDNÁVKU?

Pokud jste domluveni na výrobě, provedení výrobku a ceně zakázky, závazné objednávky posílejte tímto objednávkovým.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ
 

JAKÉ JSOU CENY VÝROBKŮ?

Zakázková výroba je oceňována individuálně až na základě odeslané konkrétní poptávky.Výrobky nelze nacenit typizovaně! Každý zákazník má jiný požadavek co se týče velikosti výrobku, provedení např. s ratanem, podšálkem, nápisem, logem, výběr glazury apod. Cenu také ovlivňuje náročnost výroby a celkové množství objednaných výrobků v konkrétní zakázce. Ke každé zakázce bude připočteno poštovné dle aktuálního ceníku České pošty.


 

  Ochrana osobních údajů 
Provozovatel internetových stránek www.vyrobakeramiky.cz se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne v jakékoliv podobě třetí straně vyjma odesílatele zboží. Vaše osobní údaje budou dle zákona přísně zabezpečeny a použity pouze při komunikaci s Vámi. Zpracování a nakládání s osobními údaji probíhá v souladu se zákonem č. 101/ 2000 Sb. na ochranu osobních dat.

 Veškeré motivy a fotografie jsou chráněny autorským právem! Nekopírujte prosím obsah tohoto webu. Zákon č. 121/2000 Sb. 

 

 

Keramická dílna Lubor Březka
DOTAZY-POPTÁVKY
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.