Logo
Po-Pá 9-17 hod.
  
 
 
 


 


 
         


       
         
 
 

 
      Všechny užitkové výrobky jsou
         zdravotně nezávadné a lze
       je použít v mikrovlnné troubě,
               myčce na nádobí
        a také do trouby na pečení. 
 
                   
 
 
 
     
 
 
 
  1. Galerie
  2. JAK OBJEDNÁVAT


POSTUP OBJEDÁNÍ VÝROBKŮVeškerou keramiku vyrábím již 19let a to výhradně na zakázku. Ceny nijak netajím a rád Vám je sdělím až po odeslání Vaší konkrétní poptávky. Výrobek lze upravit přesně podle Vašeho přání. Můžete si zvolit: VELIKOST, OBJEM, BARVU, TVAR, MOTIV, VARIANTU S RATANEM ČI PODŠÁLKEM atd. a od toho se poté odvíjí konečná cena výrobku. Záleží také na celkovém množství objednaných výrobků. Článek o ceně ruční práce si můžete přečíst  ZDE.


1.ODEŠLETE VAŠI KONKRÉTNÍ POPTÁVKU

V případě zájmu o výrobky zde z galerie výrobků, nebo pokud chcete vyrobit
jinou keramiku na zakázku, kontaktujte mne nejdříve TELEFONICKY, POPTÁVKOVÝM FORMULÁŘEM nebo E-MAILEM, jak Vám to nejvíce vyhovuje. Vytvořím Vám cenovou kalkulaci na Vaši konkrétní poptávku, podle náročnosti na výrobu a množství objednaných výrobků. Nezapomeňte také napsat i požadovanou velikost výrobku (výšku, průměr, objem- jak potřebujete) a také barvu. Je velký rozdíl v cenách glazur Českých a zahraničních. Těžko nacenit poptávku typu "chci džbán". Pokud preferujete osobní domluvu, rád Vás uvítám V KERAMICKÉ DÍLNĚ.


POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ
PRO NACENĚNÍ VÝROBKŮ

2.ODEŠLETE ZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU

Pokud jste se rozhodli pro výrobu a jste již domluveni na provedení výrobku a ceně, závazné objednávky prosím posílejte OBJEDNÁVKOVÝM FORMULÁŘEM. Pokud se jedná o větší zakázku např. jídelní servis, kořenky s nápisy apod. či atypickou keramiku která je pro mne dále dlouhodobě neprodejná, nebo keramiku s nápisy či logem. bude Vám vystavena faktura na zálohu 50% z konečné ceny. Záloha je nevratná.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

O průběhu zpracování Vaší zakázky budete vždy informováni SMS ZPRÁVOU.DOPRAVA

Hotové zakázky posílám ČESKOU POŠTOU na dobírku jako BALÍK DO RUKY. Každý kus je zvlášť důkladně balen do bublinkové folie a krabic s výplní kolem každého výrobku, tak aby Vaše zakázka byla v pořádku doručena. Zakázku si také můžete pouze za cenu balného vyzvednout OSOBNĚ V KERAMICKÉ DÍLNĚ. Větší zakázky pro obchody, firmy, restaurace nebo i velké zakázky soukromým zákazníkům Vám na přání OSOBNĚ PŘIVEZU za smluvní cenu.DODACÍ LHŮTYDoba dodání výrobků se pohybuje v rozmezí  3-12 týdnů. Záleží na druhu výrobku a množství objednaných výrobků. Jiná dodací lhůta je u jednoho henečku a jiná např. u 500ks hrnků s logem pro firmu nebo u plastiky. Výrobní proces ruční výroby nelze nijak obejít nebo urychlyt. Každý výrobek potřebuje svůj čas a péči. 

 

  Ochrana osobních údajů 
Provozovatel internetových stránek www.vyrobakeramiky.cz se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne v jakékoliv podobě třetí straně vyjma odesílatele zboží. Vaše osobní údaje budou dle zákona přísně zabezpečeny a použity pouze při komunikaci s Vámi. Zpracování a nakládání s osobními údaji probíhá v souladu se zákonem č. 101/ 2000 Sb. na ochranu osobních dat.

 Veškeré motivy a fotografie jsou chráněny autorským právem!  Nekopírujte prosím obsah tohoto webu!  Zákon č. 121/2000 Sb.

 

 

Keramická dílna Lubor Březka
Po-Pá 9-17 hod.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.