Všechny užitkové výrobky jsou
         zdravotně nezávadné a lze
      je použít v mikrovlnné troubě,
              myčce na nádobí
       a také do trouby na pečení. 
 
                     
 
 
   
 
 
 
 
 

JAK OBJEDNÁVAT

 

  Výrobou keramiky se zabývám od roku 1999. Ve své tvorbě se zaměřuji na kusovou a malosériovou zakázkovou výrobu. Ať už se jedná o výrobu třeba jen jednoho hrnku tak i větší zakázky pro obchody, firmy a restaurace, vždy se snažím zákazníkům co nejvíce vyhovět. Při výrobě používám pouze své ruce, schopnosti, kruh, něco málo ručních nástrojů, kvalitní a zdravotně nezávádné suroviny, tak aby byla zachována kvalita mých výrobků.

 

 

 

 

   

Jak objednávat:

 • Pokud chcete objednat jakýkoliv můj výrobek podle vzorů na těchto webových stránkách nebo v případě poptávky na jinou zakázkovou výrobu mě nejdříve kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo poptávkovým formulářem. Poté Vám vytvořím cenovou kalkulaci na Vaši konkrétní objednávku, která je závislá na množství a provedení požadovaných výrobků. Domluvíme se také na možném termínu zhotovení. 


 • U dotazů na výrobky a v případě objednávek vždy uvádějte číslo produktů (např. H56, P120, Z01, atd.) Toto číslo najdete u každého názvu produktu. Do objednávky je nutné připsat Váš telefon a adresu pro doručení zásilky.


 • Po přijetí telefonické nebo e-mailové objednávky Vám keramiku vyrobím na zakázku podle Vašeho přání v požadované barvě, tvaru, velikosti, vzoru atd.

 • Hotovou zakázku Vám po dokončení odešlu poštou na dobírku nebo si ji můžete vyzvednout osobně v keramické dílně.


  U atypických zakázek a zakázek s nápisem či logem požaduji  předem zálohu na výrobu. 

 

  

 

 

Doprava:

  

 

Hotové zakázky posílám na dobírku Českou poštou jako balík do ruky nebo balík na poštu. K ceně Vaší objednávky bude připočteno poštovné a doběrečné dle aktuálního ceníku České pošty až podle konečné váhy zásilky.

 

 

Ceníky České pošty:

 

 
Keramiku
balím pečlivě do bublinkové folie a krabic s dostatečnou výplní kolem každého výrobku s označením "křehké" tak aby Vaše keramika byla v pořádku doručena.

 

  

 

 

 

 

Osobní dovoz:

 

Větší objemnější zakázky do obchodů, restaurací, firem nebo i maloobchodním zákazníkům Vám po dohodě osobně přivezu za smluvní cenu. Cena se mnohdy neliší od ceny za poštovné pokud by se velká objemná zásilka rozdělila do několika balíků.

 

  

Hotové zakázky si také můžete osobně vyzvednout v keramické dílně.

 

 

 

 

 

 

 

 Jakou keramiku vyrábím na zakázku?

 

 • uměleckou - reliéfy a plastiky podle přání nebo předlohy zákazníka.

 • užitkovou hrnky, talíře, konvice, dózy, kořenky, mísy, čajové a kávové soupravy, dochucovací soupravy, džbány, bábovkové formy apod.

    
 •  zahradní keramiku - plastiky, vázy, květináče, krmítka, pítka, lampy, bonsajové misky, keramiku na štíty domů, dekorační zahradní keramiku.


 • dekorační - aromalampy, svícny, obrázky, maličkosti v podobě vánočních ozdobiček a podobných sezónních dekorací, zvonky, ručně modelované figurky či keramiku k oplétání pedigem.


 • domovní znameníčísla na dům, slunce na zídky nebo štíty domů, cedule, erby dle přání zákazníka.


 • ceny do soutěží  - s logem soutěže, ceny do sportovních, hudebních nebo jiných soutěží. Vyrábíme plakety, kachle, poháry, zvonečky, hrnky. Vše s nápisy nebo plastickým logem Vaší firmy.


 • kompetní vybavení  penzionů a restaurací kompletní vybavení od originálních talířů, misek na polévku, hrnků, džbánků, pohárů na víno, korbelů na pivo, dochucovacích souprav, nosičů na příbory. Vše je možné přizpůsobit stylu restaurace nebo vyrobit s keramiku plastickým logem restaurace či penzionu.Také vyrábím svícny nebo olejové lampičky na stoly, nebo vybavení interiéru jako jsou cedule, květináče, dekorace atd.


 • keramiku s logem - firemní propagační předměty s logem Vaší firmy, nebo nápisem k dané události. Jedná se o velice originální a hodnotné dárky zákazníkům a odběratelům. Pro města a obce vyrábím různé pamětní předměty - hrnky, zvonky, džbánky, aromalampy plakety se znakem nebo dominantou místa a nápisem podle zadání.

 

  

 

 

 

 Telefon:

 

Tel: 776 156 218

 

 

 

 

 

 

E-mail:

lubornet@seznam.cz

 

 

 

 

 

 

  

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ
Vaše jméno: *
Váš telefon na který případně zavoláme: *
Váš e-mail kam pošleme odpověď: *
Chtěl/la bych vyrobit: *
Odhadovaný počet kusů: *
Opište text z obrázku: *
captcha