Logo
POPTÁVKY-OBJEDNÁVKY
  
 
 
 
 
 
 
       


       
      
 
 

 
      Všechny užitkové výrobky jsou
         zdravotně nezávadné a lze
       je použít v mikrovlnné troubě,
               myčce na nádobí
        a také do trouby na pečení. 
 
                   
 
 
 
     
 
 
 
  1. Galerie
  2. JAK OBJEDNÁVATVÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, PŘIJÍMÁM OBJEDNÁVKY NA VÁNOCE. MNOŽSTVÍ ZAKÁZEK KTERÉ LZE U RUČNÍ PRÁCE PŘIJMOUT A VYROBIT JE OMEZENÉ, PROTO PROSÍM OBJEDNÁVEJTE VČAS.
JAK ODESLAT POPTÁVKU?

V případě zájmu o moje výrobky nebo na zakázkovou výrobu mě neváhejte kontaktovat  TELEFONICKY, POPTÁVKOVÝM FORMULÁŘEM nebo E-MAILEM.

Domluvíme se na možnostech výroby a také Vám sdělím cenovou kalkulaci na Vaši poptávku podle Vámi zadaných parametrů (velikost výrobku, objem, barva, provedení např. s ratanovým uchem či podšálkem atd.). Cena je také závislá na celkovém počtu objednaných výrobků.


JAK ODESLAT OBJEDNÁVKU?

Závazné objednávky posílejte OBJEDNÁVKOVÝM FORMULÁŘEM nebo E-MAILEM. Pokud preferujete osobní domluvu, jednoduše ZAVOLEJTE a objednávku sepíšeme hned.

 Každý výrobek je označen objednávacím číslem (např. H44, A25, Z33), pro zjednodušení stačí napsat tyto kódy výrobků.  Pokud objednáváte e-mailem, objednávky prosím pište vždy uceleně do jednoho e-mailu a to včetně telefonu, adresy a způsobu doručení zakázky, tak aby bylo možné objednávku vytisknout a správně vyrobit. Vaše požadavky nelze dohledávat z několika e-mailů vzájemné komunikace.


O průběhu zpracování Vaší zakázky budete vždy informováni SMS zprávou. 

Na atypické zakázky, nebo keramiku s logem či nápisem požaduji předem zálohu na výrobu.DODACÍ LHŮTY


Dodací lhůta je opět dle náročnosti výrobku 2-4 týdny. U větších zakázek a plastik je dodací lhůta delší. Vždy záleží na aktuálním počtu přijatých zakázek a tato doba se může lišit.


TELEFON 

+420 776 156 218E-MAIL 


lubornet@seznam.cz

K dotazům prosím připište Váš telefon.
K objednávkám adresu pro doručení zásilky a telefon.
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ
OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Jak Vám keramiku doručíme?


ČESKOU POŠTOU NA DOBÍRKU

Keramiku posíláme Českou Poštou na dobírku. Můžete si určit zda chcete zásilku doručit jako BALÍK DO RUKY nebo BALÍK NA POŠTU. Každý kus pečlivě balíme do bublinkové folie a krabic s výplní kolem každého výrobku. Tak je zaručeno že je keramika vždy v pořádku doručena. K ceně Vaší zakázky bude připočteno poštovné dle aktuálního ceníku České Pošty.
OSOBNÍ ODBĚR

Zakázku si také můžete vyzvednout osobně v keramické dílně.
OSOBNÍ DOVOZ

Větší objemné zakázky které nelze poslat poštou, obchodům s dárkovým zbožím, firmám, restauracím nebo i velké zakázky maloobchodním zákazníkům Vám po dohodě přivezu za smluvní cenu.

 

  Ochrana osobních údajů 

Provozovatel internetových stránek www.vyrobakeramiky.cz se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne v jakékoliv podobě třetí straně vyjma odesílatele zboží. Vaše osobní údaje budou dle zákona přísně zabezpečeny a použity pouze při komunikaci s Vámi. Uvedená data shromažďujeme za účelem informování o nových výrobcích a službách a zkvalitnění našich služeb. Zpracování a nakládání s osobními údaji probíhá v souladu se zákonem č. 101/ 2000 Sb. na ochranu osobních dat. O změnu osobních údajů, nebo jejich vymazání lze požádat telefonicky nebo emailem.

 

Veškeré motivy a fotografie jsou chráněny autorským právem!  Nekopírujte prosím obsah tohoto webu!  Zákon č. 121/2000 Sb.

 

 

 

 

 

 

 

 

Lubor Březka
Lubor Březka
POPTÁVKY-OBJEDNÁVKY
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.