Logo
DOTAZY-POPTÁVKY
   
  


    
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
          


 
       
      
 
 
 
      Všechny užitkové výrobky jsou
         zdravotně nezávadné a lze
        je použít v mikrovlnné troubě,
                myčce na nádobí
         a také do trouby na pečení. 
 
                   
 
 
 
  1. Úvod
  2. JAK OBJEDNÁVAT

      Vítám Vás na stránkách keramické dílny Lubora Březky. Ve své tvorbě se věnuji výrobě na zakázku a výrobě keramiky do vlastní prodejny. Ať už se jedná o větší zakázky pro obchody, firmy, restaurace nebo o kusovou výrobu třeba jen jednoho hrnku, vždy se snažím zákazníkům maximálně vyhovět. Věřím že budete spokojeni s kvalitou i cenou mých výrobků a keramika Vám bude sloužit a těšit Vás dlouhá léta. Objednávek je opravdu mnoho a není tak v mých silách pokrýt veškeré zakázky v krátkém čase, proto vždy objednávejte s dostatečným předstihem. Děkuji


 JAK OBJEDNÁVAT?

 

  • V případě zájmu o moje výrobky, nebo jinou zakázkovou výrobu mě kontaktujte TELEFONICKY,  E-MAILEM nebo POPTÁVKOVÝM FORMULÁŘEM. Vytvořím Vám cenovou nabídku na Vaši konkrétní poptávku. Neváhejte mě kontaktovat se svými přáními a požadavky. Pokud to bude v mých silách, rád Vám vyjdu vstříc. 


  • Cena každého výrobku je závislá na provedení a také celkovém počtu objednávaných výrobků. Můžete si určit VÝŠKU, PRŮMĚR, BARVU, OBJEM, TVAR, variantu s ratanovým uchem, podšálkem apod. Vaši poptávku ocením individuálně dle těchto parametrů. 


  • U objednávek a poptávek můžete pro zjednodušení uvádět objednávací čísla produktů (např. H33, A26, Z31), která najdete u každého výrobku.


  • Dohodnuté objednávky posílejte E-MAILEM, kde nezapomeňte uvést adresu pro doručení zakázky a Váš telefon pro případné upřesnění požadavků.


    Na výrobu atypické keramiky, nebo keramiky s logem či nápisem požaduji předem zálohu na výrobu ve výši 50%.
 DORUČENÍ ZAKÁZEK

O průběhu zakázky, předání do výroby a vyhotovení zakázky Vás budu informovat SMS zprávou. Jakmile bude výrobek připravený k odeslání, zašlu Vám také SMS zprávu a připravím ho k vyzvednutí nebo k odeslání Českou poštou na dobírku.

Každý kus pečlivě balím do bublinkové folie a krabic s výplní kolem každého výrobku.Tak je zaručeno že je keramika vždy v pořádku doručena. 
OSOBNÍ ODBĚR:Zakázku si také můžete osobně vyzvednout v keramické dílně.

 

 DOVOZ OBJEDNÁVEK:


Větší zakázky které nelze poslat poštou firmám, obchodům, restauracím nebo maloobchodním zákazníkům Vám po dohodě přivezeme.

 

 DODACÍ  LHŮTY:Doba potřebná na výrobu se pohybuje od 3 týdnů do dvou měsíců a více u větších zakázek. Je zde zahrnuto točení výrobků, ruční opracování a modelování výrobků, několik dnů sušení, glazování a ruční malování, 2x výpal každý po 9 hod. Vždy záleží na druhu výrobků, aktuálnímu počtu přijatých zakázek, vytíženosti pece a dohodě.

  Ochrana osobních údajů 

Provozovatel internetových stránek www.vyrobakeramiky.cz se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne v jakékoliv podobě třetí straně vyjma odesílatele zboží. Vaše osobní údaje budou dle zákona přísně zabezpečeny a použity pouze při komunikaci s Vámi. Uvedená data shromažďujeme za účelem informování o nových výrobcích a službách a zkvalitnění našich služeb. Zpracování a nakládání s osobními údaji probíhá v souladu se zákonem č. 101/ 2000 Sb. na ochranu osobních dat. O změnu osobních údajů, nebo jejich vymazání lze požádat telefonicky nebo emailem.

 

Veškeré motivy a fotografie jsou chráněny autorským právem!  Nekopírujte prosím obsah tohoto webu!  Zákon č. 121/2000 Sb.

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanoušky na INSTAGRAMU

@keramicka_dilna_lubor_brezka

 

KONTAKT
Lubor Březka
Lubor Březka
DOTAZY-POPTÁVKY
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.