Logo
POPTÁVKY-OBJEDNÁVKY
  
 
 
 
 
 
 
       


       
      
 
 

 
      Všechny užitkové výrobky jsou
         zdravotně nezávadné a lze
       je použít v mikrovlnné troubě,
               myčce na nádobí
        a také do trouby na pečení. 
 
                   
 
 
 
     
 
 
 
  1. Galerie
  2. KURZY

 

KERAMICKÉ KURZY

     

   

 

Nabízím také pořádání kurzů keramiky pro dospělé a děti. Vyzkoušejte si točení na kruhu, modelování, uchacení, glazování a dekorování výrobků. Ponořte ruce do hlíny a užijte si soustředění na sebe a na to, co vám roste pod rukama. Hotový, vlastnoručně vytvořený výrobek si odnesete domů. Skvělá relaxace od každodenních starostí a stresu. Vhodné pro dospělé, seniory a děti. Kurz je možné předplatit hodinově a zvolit si tak libovolný počet hodin a nebo lze domluvit také individuální keramický kurz, kde se budu věnovat pouze Vám.
Objednávky na kurzy+420 776 156 218

 

  Ochrana osobních údajů 

Provozovatel internetových stránek www.vyrobakeramiky.cz se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne v jakékoliv podobě třetí straně vyjma odesílatele zboží. Vaše osobní údaje budou dle zákona přísně zabezpečeny a použity pouze při komunikaci s Vámi. Uvedená data shromažďujeme za účelem informování o nových výrobcích a službách a zkvalitnění našich služeb. Zpracování a nakládání s osobními údaji probíhá v souladu se zákonem č. 101/ 2000 Sb. na ochranu osobních dat. O změnu osobních údajů, nebo jejich vymazání lze požádat telefonicky nebo emailem.

 

Veškeré motivy a fotografie jsou chráněny autorským právem!  Nekopírujte prosím obsah tohoto webu!  Zákon č. 121/2000 Sb.

 

 

 

 

 

 

 

 

Lubor Březka
Lubor Březka
POPTÁVKY-OBJEDNÁVKY
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.