Úvod » plakety,erby,znaky,hrnky » Korbel soudek s nápisem


        

Korbel soudek s nápisem

výroba na zakázku

 

Číslo produktu: P144

Na zakázku Vám vyrobím originální keramiku s logem Vaší firmy, města či obce k různým výročím a slavnostním příležitostem, nebo jako dárky pro zákazníky. Vyrábím také keramiku pro obchody se suvenýry, hrady-zámky, infocentra atd. s vyobrazením dominanty nebo jiné zajímavosti daného místa. Standartně vyrábím keramiku s logem od několika desítek kusů až po stovky kusů. Zákazníci či Vaši odběratelé jistě ocení ručně vyráběnou keramiku s "duší" nežli kýčovité dárky s potisky z reklamky, nebo nekvalitními výrobky z Číny kterými jsou již zahlceni. Hotové výrobky lze za příplatek zabalit do kartonových krabic na míru a nebo dárkově do celofánu.

 Cena je vždy závislá na provedení a množství objednaných výrobků. V případě zájmu mě kontaktujte telefonicky a já Vám vytvořím individuální cenovou nabídku.

Při první objednávce je potřeba vyrobit formu pro Vaše logo, proto je první odběr podmíněn odběrem minimálně 50-100ks výrobků. Poté je možno přiobjednávat po kusech. Před zahájením výroby požaduji zálohu 50% z konečné ceny.