Logo
Potřebujete poradit? Volejte
  
 
 
 
 
 
 
       


       
      
 
 

 
      Všechny užitkové výrobky jsou
         zdravotně nezávadné a lze
       je použít v mikrovlnné troubě,
               myčce na nádobí
        a také do trouby na pečení. 
 
                   
 
 
 
     
 
 
 
 1. Galerie
 2. O MNĚKeramiku tvořím v samém srdci Vysočiny ve Žďáře nad Sázavou, který obklopuje nádherná příroda, která je pro mě velkou inspirací. Tvorbou keramiky se zabývám od roku 1999.  Zaměřuji se na kusovou a malosériovou zakázkovou výrobu. Ať už se jedná o větší zakázky pro obchody, firmy či restaurace nebo o kusovou výrobu třeba jen jednoho hrnečku, vždy se snažím zákazníkům vyjít maximálně vstříc. Používám pouze své ruce, schopnosti, kruh, něco málo ručních nástrojů, kvalitní materiály a tradiční výrobní postupy tak, aby byla zachována kvalita mých výrobků. Snažím se oslovit zákazníka kvalitou a ne kvantitou za každou cenu. Věřím, že tuto mou snahu oceníte a budete s mojí keramikou spokojeni a  bude Vám sloužit a těšit Vás dlouhá léta. Všechny užitkové výrobky jsou zdravotně nezávadné a lze je použít v mikrovlnné troubě, myčce na nádobí, zároveň také do trouby na pečení. Výpal provádím na 1250 stupňů, což zajišťuje velmi dobré slinutí hlíny a minimální pórovitost, což vede k vyšší tvrdosti a
dlouhé životnosti výrobků. Při ruční výrobě dávám do každého výrobku kus své duše, fantazii a mnoho času. Každý výrobek ručně točím 
na hrnčířském kruhu, modeluji, vyřezávám a glazuji.
  

 Jakou keramiku vyrábím?

     
         

 • uměleckou - reliéfy a plastiky.

 • užitkovou - hrnky, talíře, konvice, dózy, kořenky, mísy, čajové soupravy, dochucovací soupravy, džbány, bábovkové formy apod.
    
 • zahradní - plastiky, vázy, květináče, krmítka, pítka, lampy, bonsajové misky, keramiku na štíty domů, dekorační zahradní keramiku.

 • dekorační - aromalampy, svícny, obrázky, maličkosti v podobě vánočních ozdob a podobných sezónních dekorací, zvonky, ručně modelované figurky či keramiku na oplétání pedigem.

 • domovní znamení - čísla na dům, slunce na zídky nebo štíty domů, cedule, erby dle přání zákazníka.

 • ceny do soutěží - ceny do sportovních, a hudebních soutěží - plakety, kachle, poháry, zvonečky, hrnky. Vše s nápisy nebo s logem firmy.

 • vybavení penzionů a restaurací kompletní vybavení od talířů, misek na polévku, hrnků, džbánků, pohárů na víno, korbelů na pivo, dochucovacích souprav, nosičů na příbory. Vše je možné přizpůsobit stylu restaurace nebo vyrobit keramiku s logem restaurace. Také vyrábím svícny nebo olejové lampičky na stoly, nebo vybavení interiéru jako jsou cedule, květináče, dekorace atd.

 • keramiku s logem - firemní propagační předměty s logem  nebo nápisem. Jedná se o originální dárky zákazníkům a odběratelům. Pro města a obce vyrábím různé pamětní předměty jako jsou hrnky, zvonky, džbánky, aromalampy, plakety se znakem nebo dominantou místa a nápisem.

 • Keramiku na zakázku - pro speciální příležitosti - narozeniny, svátky, výročí.


    


   

  Věřím, že dělat kvalitní výrobky má smysl.

  Všechny užitkové výrobky jsou zdravotně nezávadné a lze je použít v mikrovlnné troubě, myčce na nádobí, zároveň také do trouby na pečení.


   

  Ochrana osobních údajů 

Provozovatel internetových stránek www.vyrobakeramiky.cz se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne v jakékoliv podobě třetí straně vyjma odesílatele zboží. Vaše osobní údaje budou dle zákona přísně zabezpečeny a použity pouze při komunikaci s Vámi. Uvedená data shromažďujeme za účelem informování o nových výrobcích a službách a zkvalitnění našich služeb. Zpracování a nakládání s osobními údaji probíhá v souladu se zákonem č. 101/ 2000 Sb. na ochranu osobních dat. O změnu osobních údajů, nebo jejich vymazání lze požádat telefonicky nebo emailem.

 

Veškeré motivy a fotografie jsou chráněny autorským právem!  Nekopírujte prosím obsah tohoto webu!  Zákon č. 121/2000 Sb.

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanoušky na INSTAGRAMU

@keramicka_dilna_lubor_brezka

 

KONTAKT
Lubor Březka
Lubor Březka
Potřebujete poradit? Volejte
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.