Logo
Potřebujete poradit? Volejte
   
 
 
 
 
 
 
       


       
      
 
 

 
      Všechny užitkové výrobky jsou
         zdravotně nezávadné a lze
       je použít v mikrovlnné troubě,
               myčce na nádobí
        a také do trouby na pečení. 
 
                   
 
 
 
 1. Úvod
 2. O NÁS

Vítám Vás na stránkách keramické dílny Lubora Březky. V galerii výrobků si můžete prohlédnout ukázky mojí tvorby. Zaměřuji se na kusovou a malosériovou zakázkovou výrobu. Používám pouze své ruce, schopnosti, kruh, něco málo ručních nástrojů, kvalitní materiály a tradiční výrobní postupy tak, aby byla zachována kvalita mých výrobků.

 

Věřím, že dělat kvalitní výrobky,má smysl.
 

 

  Keramiku vyrábím od roku 1999. Výpal provádím na 1250 stupňů, což zajišťuje velmi dobré slinutí hlíny a minimální pórovitost, což vede k vyšší tvrdosti a dlouhé životnosti výrobků. Při ruční výrobě dávám do každého výrobku kus své duše, fantazii a mnoho času. Každý výrobek ručně točím na hrnčířském kruhu, modeluji, vyřezávám, glazuji a také ručně maluji.
 


 Založeno 1999

  


 Jakou keramiku vyrábím?

     
         

 • uměleckou - reliéfy a plastiky.

 • užitkovou - hrnky, talíře, konvice, dózy, kořenky, mísy, čajové soupravy, dochucovací soupravy, džbány, bábovkové formy apod.
    
 • zahradní - plastiky, vázy, květináče, krmítka, pítka, lampy, bonsajové misky, keramiku na štíty domů, dekorační zahradní keramiku.

 • dekorační - aromalampy, svícny, obrázky, maličkosti v podobě vánočních ozdob a podobných sezónních dekorací, zvonky, ručně modelované figurky či keramiku k oplétání pedigem.

 • domovní znamení - čísla na dům, slunce na zídky nebo štíty domů, cedule, erby dle přání zákazníka.

 • ceny do soutěží - ceny do sportovních, a hudebních soutěží. Vyrábím plakety, kachle, poháry, zvonečky, hrnky. Vše s nápisy nebo s logem firmy.

 • vybavení penzionů a restaurací kompletní vybavení od talířů, misek na polévku, hrnků, džbánků, pohárů na víno, korbelů na pivo, dochucovacích souprav, nosičů na příbory. Vše je možné přizpůsobit stylu restaurace nebo vyrobit s keramiku logem restaurace. Také vyrábím svícny nebo olejové lampičky na stoly, nebo vybavení interiéru jako jsou cedule, květináče, dekorace atd.

 • keramiku s logem - firemní propagační předměty s logem  nebo nápisem. Jedná se o originální dárky zákazníkům a odběratelům. Pro města a obce vyrábíme různé pamětní předměty jako jsou hrnky, zvonky,džbánky, aromalampy plakety se znakem nebo dominantou místa a nápisem.

          

  Všechny užitkové výrobky jsou zdravotně nezávadné a lze je použít v mikrovlnné troubě, myčce na nádobí, zároveň také do trouby na pečení.     

   

   

  Ochrana osobních údajů 

Provozovatel internetových stránek www.vyrobakeramiky.cz se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne v jakékoliv podobě třetí straně vyjma odesílatele zboží. Vaše osobní údaje budou dle zákona přísně zabezpečeny a použity pouze při komunikaci s Vámi. Uvedená data shromažďujeme za účelem informování o nových výrobcích a službách a zkvalitnění našich služeb. Zpracování a nakládání s osobními údaji probíhá v souladu se zákonem č. 101/ 2000 Sb. na ochranu osobních dat. O změnu osobních údajů, nebo jejich vymazání lze požádat telefonicky nebo emailem.

 

Veškeré motivy a fotografie jsou chráněny autorským právem!  Nekopírujte prosím obsah tohoto webu!  Zákon č. 121/2000 Sb.

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanoušky na INSTAGRAMU

@keramicka_dilna_lubor_brezka

 

KONTAKT
Lubor Březka
Lubor Březka
Potřebujete poradit? Volejte
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.