O NÁS
O nás

  Tvorbou keramiky se zabývám od roku 1999. Při výrobě zachovávám tradiční výrobní technologie. Výpal provádím na 1250 stupňů což zajišťuje velmi dobré slinutí hlíny a minimální pórovitost, což vede k vyšší tvrdosti a dlouhé životnosti výrobků. Keramika je vhodná pro každodenní použití včetně mytí v myčce a ohřevu v mikrovlnné troubě. 


 Vyrábím keramiku:

                          

 • uměleckou - reliéfy a plastiky podle přání nebo předlohy zákazníka.

 • užitkovou - hrnky, talíře, konvice, dózy, kořenky, mísy, čajové a kávové soupravy, dochucovací soupravy, džbány, bábovkové formy apod.
    
 •  zahradní keramiku - plastiky, vázy, květináče, krmítka, lampy, bonsajové misky, keramiku na štíty domů.

 • dekorační - aromalampy, svícny, obrázky, maličkosti v podobě vánočních ozdobiček a podobných sezónních dekorací, zvonky, ručně modelované figurky či keramiku k oplétání pedigem.

 • domovní znamení - čísla na dům, slunce na zídky nebo štíty domů, cedule, erby dle přání zákazníka

 • ceny do soutěží  - s logem soutěže, ceny do sportovních, hudebních nebo jiných soutěží. Vyrábím plakety, kachle, poháry, zvonečky, hrnky. Vše s nápisy nebo plastickým logem Vaší firmy.

 • kompetní vybavení stylových penzionů a restaurací - vyrábím kompletní vybavení od originálních talířů, misek na polévku, hrnků, džbánků, pohárů na víno, korbelů na pivo, dochucovacích souprav, nosičů na příbory. Vše je možné přizpůsobit stylu restaurace nebo vyrobit s keramiku plastickým logem restaurace či penzionu.Také vyrábím svícny nebo olejové lampičky na stoly, nebo vybavení interiéru jako jsou cedule, květináče, dekorace atd.

 • keramiku s logem - firemní propagační předměty s logem Vaší firmy, nebo nápisem k dané události. Jedná se o velice originální a hodnotné dárky zákazníkům a odběratelům. Pro města a obce vyrábím různé pamětní předměty - hrnky, zvonky,džbánky, aromalampy plakety se znakem nebo dominantou místa a nápisem podle zadání.


   

                                                           Keramická dílna Lubora Březky