Logo
Potřebujete poradit? Volejte
   
 
 
 
 
 
 
       


       
      
 
 

 
      Všechny užitkové výrobky jsou
         zdravotně nezávadné a lze
       je použít v mikrovlnné troubě,
               myčce na nádobí
        a také do trouby na pečení. 
 
                   
 
 
 
  1. Úvod
  2. RECENZE ZÁKAZNÍKŮ
RECENZE ZÁKAZNÍKŮ

Děkuji všem zákazníkům za milé hodnocení.


 
“Výrobu keramiky pana Březky znám už několik let.Především jeho hrnečky.Je to vkusně zhotovená práce,která pohladí a potěší na duši.Doporučuji i jako hezký dárek.”
Dávám ***** - Hanka Švehlová
 
 
“Krásná ruční práce, zásilka perfektně zabalená a komunikace také výborná a milá. Lucerničky jsou krásné, propracované, opravdu perfektní a odborná práce. Určitě doporučujeme pana Březku i ostatním, my jsme moc spokojení a děkujeme . :)”
Dávám *****- Dagmar Musílková
 
 
“Nádherná ruční práce , skvělá komunikace , zásilka dorazila perfektně zabalená. Doporučuji Všem ,kteří chtějí udělat někomu radost opravdu originálním dárkem. Pánovi ještě jednou mnohokrát děkuji a přeji spoustu spokojených zákazníků”
Dávám ***** - Tomáš Mandutz
 
 
“Zásilka dorazila v pořádku, perfektně zabalená a ve skutečnosti vypadá ještě líp než na obrázku... Jsme moc spokojení a určitě pana Březku všem doporučujeme... :-) Holt kdo umí, ten umí.... jen tak dál... :-)”
Dávám ***** - Jana Kopecká
 
 
“SKVĚLÁ PRÁCE, KERAMIKA DO DETAILU PROPRACOVANÁ, VÝROBKY PŘIŠLY POŠTOU A PERFEKTNĚ ZABALENÉ. PAN BŘEZKA - MISTR SVÉHO OBORU KLOBOUK DOLŮ PŘED LIDMI, CO OPRAVDU NĚCO UMÍ. KUTÍLEK VLADISLAV”
Dávám  *****- Mirka Kutilkova
 
 
“Krásná ruční práce, zboží perfektně zabaleno. Nová sada kořenek je nyní ozdobou naší kuchyně, i s dárkem navíc :-)”
Dávám ***** - Robert Pech
 
 
“Objednala jsem si adventní svícny. Jsou krásné, byly perfektně zabalené, že je doručila i Česká pošta v pořádku. :) Určitě se k panu Březkovi a jeho kvalitní práci budu ráda vracet.”
Dávám  *****- Hana Veselá
 
 
“Nádherná kvalitní práce, perfektní komunikace a ochota. Taková profesionalita se opravdu často nevidí.”
Dávám  *****- Jana Kaňová
 
 
“Objednala jsem si velkou mísu,aromalampu a vazu a jsem naprosto nadšená,protože něco tak krásného se jen tak nevidí.Určitě doporučuji všem,kteří mají rádi keramiku,navic je s panem Brezkou skvělá komunikace a moc mu přeji hodne spokojenych zákazníkůSikulova”
Dávám ***** - Sikulovave
 
 
“Objednala jsem si aromalampu. Je nádherně propracovaná, jak já říkám Ladovská. Připomíná mi to moje mládí. / Krásné motivy/ S panem Březkou je výborná domluva. Doporučuji všem. Přejí hodně štěstí v podnikání a mnoho spokojených klientů. Fantová”
Dávám  *****- Jaroslava Fantová
 
 
“100 % doporučuji, velmi krásná a kvalitní keramika. Detailní a perfektní zpracování, to se často nevidí. Jde z nich krásná energie :) (kupovala jsem hrníčky). Zabalené opravdu pečlivě, není šance, že by se něco rozbilo :) Přístup pana Březky je moc milý, ochotný a profesionální. Hodně štěstí a stále víc a víc zákazníků Vám přeji pane Březka !”
Dávám  *****- Kali 505
 
 
“Objednávali jsme u pana Březky aromalampy. Byli perfektně zabalené, a jsou opravdu skvostné. Maji originální vzory a opravdu VELKOU misku na vodu (velmi praktické). Vstřícný a ochotný přistup pana Březky při vyřízení objednávky. Vřele doporučuji všem, kdo chce mít originální, kvalitní, překrásný a ručně vyrobený dárek. Keramika je kvalitně zpracovaná a lakovaná, nádherně malovaná... zkratka sama chvála :) Pane Březka, moc děkuji a přeji Vám hodně spokojených zákazníků.”
Dávám  *****- Michal Prášek
 
 
 
Dávám  - Libuše
“An: Výrobky z této dílny jsou na zakázku, proto s delším časem na doručení je potřebné počítat. Výrobky jsou zpracovány ručně a ve vysoké kvalitě. Byla to moje první objednávka - balení skutečně perfektní a doručeno v domluveném čase. V mém případě jsem navíc objednávku doupravila telefonicky, jednalo se o vzhled výrobku a termín dodání. Pan Březka mi vyšel vstříc při obou uskutečněných telefonátech (děkuji). Pokud tedy hledáte kvalitní ruční práci a seriózní spolupráci, mohu jen doporučit.”
Dávám  *****- Ani Ani
 
 
“Určitě doporučuji - nakoupíte zde krásnou keramiku. S hrníčky, miskami a pod. se hned líp vstává a den je po ránu veselejší a jako dárek udělaly výrobky velkou radost. Také chválím přístup k individuálním požadavkům zákazníka - velká ochota a vstřícnost a ocenila jsem i perfektně zabalené zboží při doručování. Přeji panu Březkovi hodně zakázek a samé spokojené zákazníky.”
Dávám  *****- Jana Voždová
 
 
“:-) vřele doporučuji, zboží je kvalitní a překrásné :-)”
Dávám ***** - Nekulovazuzana
 
 
“Doporučuji, Kdo má rád keramiku tak jedině tento obchod. Krásně propracované výrobky, Ideální pro výzdobu chalupy nebo chaty ale i domu:-) Spokojenost”
Dávám ***** - Martas
 
 
“Doporučuji všem,kteří mají rádi keramiku.Ochota,komunikace,vše na výbornou.Hrneček udělal velkou radost.Ještě jednou děkuji.”
Dávám ***** - Safmi 71
 
 
“Mohu jen doporučit - vstřícnost, ochota vyjít vstříc přání zákazníka, maximální spokojenost s dodávkou samotnou, tak s doručením, výborně zabaleno, došlo nepoškozené. Více takových.”
Dávám  *****- Eva Štěpová
 
 
“Zboží bylo velmi kvalitně zabaleno a přišlo nepoškozené. Dodací lhůta je sice měsíc, ale za to nejsou výrobky odfláklé, velmi pěkné a propracované. Domluva je výborná, pan Březka vyrobil keramiku přesně podle mého přání. Nemohu si na nic stěžovat a vřele doporučuji :-)”
Dávám  *****- Klaudi Kadova
 
 
“Objednala jsem si u pana Březky housličky, které jsem obdržela tak, jak bylo přislíbeno. Výrobek je krásný, krásně zpracovaný a dělá celé rodině radost . Ráda si znovu objednám v této firmě protože mám dobrý pocit že se jedná o seriózní firmu a těch bohužel není moc. Na závěr tedy mohu jen doporučit. Štěpánková Marie”
Dávám *****- Ma Stepankova
 
 
“Já jsem si objednala v loňském roce keramický dárek k Vánocům s předstihem cca měsíc a půl. Vše došlo v pořádku tak, jak pan Březka slíbil . Keramika této dílny se mi velice líbí a mohu ji jen doporučit. Lída Povolná”
Dávám  *****- Martin Povolný
 
 
  

  Ochrana osobních údajů 

Provozovatel internetových stránek www.vyrobakeramiky.cz se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne v jakékoliv podobě třetí straně vyjma odesílatele zboží. Vaše osobní údaje budou dle zákona přísně zabezpečeny a použity pouze při komunikaci s Vámi. Uvedená data shromažďujeme za účelem informování o nových výrobcích a službách a zkvalitnění našich služeb. Zpracování a nakládání s osobními údaji probíhá v souladu se zákonem č. 101/ 2000 Sb. na ochranu osobních dat. O změnu osobních údajů, nebo jejich vymazání lze požádat telefonicky nebo emailem.

 

Veškeré motivy a fotografie jsou chráněny autorským právem!  Nekopírujte prosím obsah tohoto webu!  Zákon č. 121/2000 Sb.

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanoušky na INSTAGRAMU

@keramicka_dilna_lubor_brezka

 

KONTAKT
Lubor Březka
Lubor Březka
Potřebujete poradit? Volejte
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.