Logo
Potřebujete poradit? Volejte
 


 


 
         
      Všechny užitkové výrobky jsou
         zdravotně nezávadné a lze
       je použít v mikrovlnné troubě,
               myčce na nádobí
        a také do trouby na pečení. 
 
                   
 
 
 
     
 
 
 
  1. Galerie
  2. RECENZE
 

RECENZE ZÁKAZNÍKŮ

Děkuji všem zákazníkům za milé hodnocení.

Domovní znamení, misky, petrželák, obrázky - vše krásně vypracované. Dorazilo pečlivě zabalené a dle mých představ. Výborná spolupráce. Doporučuji!”
***** Monika B.

Moc děkuji za keramická dna na pedig. Velmi vstřícný přístup pana Březky a rychlé dodání. Určitě toto nebyl poslední nákup. Moc děkuji. Eva T.”
*****

“Moc děkuji za hrneček, který jsem si nechala vyrobit na zakázku. Je překrásný. Rychlé jednání a ochota Martina Němcová”
Dávám  - Martina N.

“Nádherná sada kořenek a dóz na zakázku se sluníčky předčila mé očekávání.Veliká radost a potěšení z krásné keramiky! Děkuji
Dávám *****  Jana P.
 
 
Josef R. : “Nechal jsem si vyrobil do cukrářství tácky na zákusky. Domluva byla výborná a výsledek ještě lepší.”
Dávám  *****

Marek K. : “Zakázkový výrobek této dílny předčil moje očekávání. Sám jsem nevěděl jak přesně by měl vypadat. Výsledek je vysoce profesionální s estetickým, řemeslným, technickým a uměleckým citem.”

 
Jana P. : “Veliká spokojenost s výrobou a kvalitou misek, které byli určené jako dárek a i s dodáním za krátkou dobu. Pan Březka byl velmi ochotný zakázku stihnout v kratším termínu než je běžné, vše přišlo perfektně zabalené a včas. Doporučuji a věřím, že i v budoucnu zvolím keramickou dílnu Pana Lubora Březky.”
 
 
Hanka Š. : “Výrobu keramiky pana Březky znám už několik let.Především jeho hrnečky. Je to vkusně zhotovená práce,která pohladí a potěší na duši.Doporučuji i jako hezký dárek.”
 
 
Dagmar M. : “Krásná ruční práce, zásilka perfektně zabalená a komunikace také výborná a milá. Lucerničky jsou krásné, propracované, opravdu perfektní a odborná práce. Určitě doporučujeme pana Březku i ostatním, my jsme moc spokojení a děkujeme . :)”
 
 
Tomáš M. : “Nádherná ruční práce , skvělá komunikace , zásilka dorazila perfektně zabalená. Doporučuji Všem ,kteří chtějí udělat někomu radost opravdu originálním dárkem. Pánovi ještě jednou mnohokrát děkuji a přeji spoustu spokojených zákazníků”
 
Jana K. : “Zásilka dorazila v pořádku, perfektně zabalená a ve skutečnosti vypadá ještě líp než na obrázku... Jsme moc spokojení a určitě pana Březku všem doporučujeme... :-) Holt kdo umí, ten umí.... jen tak dál... :-)”
 
Mirka K. : “SKVĚLÁ PRÁCE, KERAMIKA DO DETAILU PROPRACOVANÁ, VÝROBKY PŘIŠLY POŠTOU A PERFEKTNĚ ZABALENÉ. PAN BŘEZKA - MISTR SVÉHO OBORU KLOBOUK DOLŮ PŘED LIDMI, CO OPRAVDU NĚCO UMÍ. KUTÍLEK VLADISLAV”
 
 
Robert P. : “Krásná ruční práce, zboží perfektně zabaleno. Nová sada kořenek je nyní ozdobou naší kuchyně, i s dárkem navíc :-)”
 
 
Hana V. : “Objednala jsem si adventní svícny. Jsou krásné, byly perfektně zabalené, že je doručila i Česká pošta v pořádku. :) Určitě se k panu Březkovi a jeho kvalitní práci budu ráda vracet.”
 
 
Jana K. : “Nádherná kvalitní práce, perfektní komunikace a ochota. Taková profesionalita se opravdu často nevidí.”
 
 
Sikulovave: “Objednala jsem si velkou mísu,aromalampu a vazu a jsem naprosto nadšená,protože něco tak krásného se jen tak nevidí.Určitě doporučuji všem,kteří mají rádi keramiku,navic je s panem Brezkou skvělá komunikace a moc mu přeji hodne spokojenych zákazníků Sikulova”
 
 
Jaroslava F. : “Objednala jsem si aromalampu. Je nádherně propracovaná, jak já říkám Ladovská. Připomíná mi to moje mládí. / Krásné motivy/ S panem Březkou je výborná domluva. Doporučuji všem. Přejí hodně štěstí v podnikání a mnoho spokojených klientů. Fantová”
 
 
Kali :  “100 % doporučuji, velmi krásná a kvalitní keramika. Detailní a perfektní zpracování, to se často nevidí. Jde z nich krásná energie :) (kupovala jsem hrníčky). Zabalené opravdu pečlivě, není šance, že by se něco rozbilo :) Přístup pana Březky je moc milý, ochotný a profesionální. Hodně štěstí a stále víc a víc zákazníků Vám přeji pane Březka !”
 
 
Michal P. : “Objednávali jsme u pana Březky aromalampy. Byli perfektně zabalené, a jsou opravdu skvostné. Maji originální vzory a opravdu VELKOU misku na vodu (velmi praktické). Vstřícný a ochotný přistup pana Březky při vyřízení objednávky. Vřele doporučuji všem, kdo chce mít originální, kvalitní, překrásný a ručně vyrobený dárek. Keramika je kvalitně zpracovaná a lakovaná, nádherně malovaná... zkratka sama chvála :) Pane Březka, moc děkuji a přeji Vám hodně spokojených zákazníků.”
 
 
Ani Ani:“An: Výrobky z této dílny jsou na zakázku, proto s delším časem na doručení je potřebné počítat. Výrobky jsou zpracovány ručně a ve vysoké kvalitě. Byla to moje první objednávka - balení skutečně perfektní a doručeno v domluveném čase. V mém případě jsem navíc objednávku doupravila telefonicky, jednalo se o vzhled výrobku a termín dodání. Pan Březka mi vyšel vstříc při obou uskutečněných telefonátech (děkuji). Pokud tedy hledáte kvalitní ruční práci a seriózní spolupráci, mohu jen doporučit.”
 
 
Jana V. : “Určitě doporučuji - nakoupíte zde krásnou keramiku. S hrníčky, miskami a pod. se hned líp vstává a den je po ránu veselejší a jako dárek udělaly výrobky velkou radost. Také chválím přístup k individuálním požadavkům zákazníka - velká ochota a vstřícnost a ocenila jsem i perfektně zabalené zboží při doručování. Přeji panu Březkovi hodně zakázek a samé spokojené zákazníky.”
 
 
Zuzana N. : “:-) vřele doporučuji, zboží je kvalitní a překrásné :-)”
 
 
Martas: “Doporučuji, Kdo má rád keramiku tak jedině tento obchod. Krásně propracované výrobky, Ideální pro výzdobu chalupy nebo chaty ale i domu:-) Spokojenost”
 
 
Safmi : “Doporučuji všem,kteří mají rádi keramiku.Ochota,komunikace,vše na výbornou.Hrneček udělal velkou radost.Ještě jednou děkuji.”
 
 
Eva Š. : “Mohu jen doporučit - vstřícnost, ochota vyjít vstříc přání zákazníka, maximální spokojenost s dodávkou samotnou, tak s doručením, výborně zabaleno, došlo nepoškozené. Více takových.”
 
Klaudi K. : “Zboží bylo velmi kvalitně zabaleno a přišlo nepoškozené. Dodací lhůta je sice měsíc, ale za to nejsou výrobky odfláklé, velmi pěkné a propracované. Domluva je výborná, pan Březka vyrobil keramiku přesně podle mého přání. Nemohu si na nic stěžovat a vřele doporučuji :-)”
 
 
Ma S. : “Objednala jsem si u pana Březky housličky, které jsem obdržela tak, jak bylo přislíbeno. Výrobek je krásný, krásně zpracovaný a dělá celé rodině radost . Ráda si znovu objednám v této firmě protože mám dobrý pocit že se jedná o seriózní firmu a těch bohužel není moc. Na závěr tedy mohu jen doporučit. Štěpánková Marie”
 
 
Martin P. : “Já jsem si objednala v loňském roce keramický dárek k Vánocům s předstihem cca měsíc a půl. Vše došlo v pořádku tak, jak pan Březka slíbil . Keramika této dílny se mi velice líbí a mohu ji jen doporučit. Lída Povolná”
 

  Ochrana osobních údajů 
Provozovatel internetových stránek www.vyrobakeramiky.cz se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne v jakékoliv podobě třetí straně vyjma odesílatele zboží. Vaše osobní údaje budou dle zákona přísně zabezpečeny a použity pouze při komunikaci s Vámi. Zpracování a nakládání s osobními údaji probíhá v souladu se zákonem č. 101/ 2000 Sb. na ochranu osobních dat.

 Veškeré motivy a fotografie jsou chráněny autorským právem! Nekopírujte prosím obsah tohoto webu. Zákon č. 121/2000 Sb. 

 

  

 

Keramická dílna Lubor Březka
Potřebujete poradit? Volejte
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.